Apie mus

Mūsų klinika įkurta 2004 metais. Joje susibūrė profesionalus ir labai darnus kolektyvas. Čia dirba įvairių odontologijos sričių specialistai bei dėmesingos, jautrios gydytojų padėjėjos. Mes teikiame plataus spektro odontologinį gydymą, kvalifikuotas konsultacijas. Dirbame su šiuolaikine modernia aparatūra (ultragarsas, mikroskopas ir kt.) ir tik su aukštos kokybės medžiagomis. Sukaupę didelę darbo patirtį ir toliau tobulinamės, taikome šiuolaikiškiausius gydymo metodus.
Kiekvienas pacientas mums svarbus. Su kiekvienu dirbame individualiai: sudarome jam skirtą gydymo planą, informuojame apie kainas, priežiūrą ir profilaktiką po gydymo. Mūsų specializacija – dantų šaknų kanalų gydymas ir pergydymas, dantų implantacija, atliekamos periodontologinės operacijos ir kitos periodontologinės procedūros, protinių dantų šalinimas bei kitos chirurginės intervencijos, estetinis plombavimas, sąkandžio pakėlimas ir išskirtinis dėmesys vaikams.

Vaikų odontologinėms problemoms skiriame išties labai didelį dėmesį.

Prieš vizitą pas odontologą ir patys mažiausieji, ir ūgtelėję gali apsiprasti, atsipalaiduoti vaikų žaidimų kambaryje, tuomet ne itin baisu sėsti ir į odontologo kėdę. Vaikų gydytoja teikia ne tik savo pagrindinės srities paslaugas, bet ir psichologinę pagalbą, kurios prireikia daugeliui mažųjų pacientų. Su šiais pacientais tenka pabendrauti ne vieną kartą ir ne po vieną valandėlę. Dėl to nemažai tokių sunkumų jau pavyko nugalėti daugeliui vaikų ir net paauglių iš įvairių Lietuvos kampelių. Vaikai ir jų tėvai lieka patenkinti ir be galo dėkingi.