Dantų implantacija

Dantų implantacija yra vienintelis būdas, leidžiantis atkurti dantį nuo šaknies iki vainiko. Odontologai sutinka – implantacija yra moderniausias sprendimas vieno, kelių ar visų prarastų dantų atstatymui. Tai pažangiausia, ilgaamžiškiausia ir patikimiausia procedūra, vertinama visame pasaulyje. Tinkamai įgyvendinti implantacijos darbai ir aukštos kokybės implantas užtikrins lengvą kramtymą ir raiškesnę kalbą, garantuos maksimalų komfortą ir įgyvendins aukščiausius estetikos reikalavimus. Maksimaliai kokybei užtikrinti reikalingi profesionalūs, tvirti ir ilgaamžiai implantai. Siūlome išbandyti STRAUMANN – pasaulinio lyderio – gaminius.

Apie STRAUMANN kompaniją

STRAUMANN kompanija įkurta 1954 m. Pagrindinė bendrovės būstinė yra Bazelyje (Šveicarijoje). Daugiau nei 60 metų gyvuojanti kompanija šiandien yra pati moderniausia implantų gamykla pasaulyje, užtikrinanti maksimalią kokybę ir dirbanti su novatoriškiausiomis technologijomis. STRAUMANN dantų implantai yra Nr. 1, vertinant tiek produkcijos patikimumą, tiek technologijų modernumą. Ilgus metus trunkantys moksliniai tyrimai užtikrino geriausias STRAUMANN pozicijas pasaulinėje rinkoje – kompanija gali pasiūlyti ne tik pažangiausius sprendimus, bet ir garantuoti didžiausią implantacijos sėkmės procentą, siekiantį net 99,5 %.

Siekdama patenkinti išrankiausių klientų poreikius, STRAUMANN nuolatos investuoja į mokslą – šiandien Šveicarijos kompanija yra daugiausiai į tyrimus investuojanti dantų implantų kompanija visame pasaulyje. Daugelis šios kompanijos patentuotų išradimų pakeitė odontologijos istoriją ir atnaujino dantų implantų gamybos procesą, pvz., moderni implanto paviršiaus apdirbimo metodika užtikrino kur kas efektyvesnį ir greitesnį implantų prigijimą, o išskirtinai stipraus lydinio panaudojimas implantams suteikė dar daugiau tvirtumo. STRAUMANN siekia užtikrinti, kad dantų implantacija taptų dar paprastesnė, greitesnė ir efektyvesnė.

Aukščiausia kokybė ir išskirtinis dėmesys klientui

STRAUMANN dantų implantai pagaminti Šveicarijoje. Čia – modernioje ir naujausiomis technologijomis aprūpintoje gamykloje – gaminami ne tik visi implantai, bet ir atskiros protezavimo detalės. Darbai vykdomi naudojant specifinius, STRAUMANN inžinierių sukurtus įrenginius, kurių neturi jokios kitos bendrovės. Visus gamybos procesus prižiūri aukščiausio lygio kontrolės sistema, garantuojanti, kad kiekvienas etapas yra kruopščiai tikrinamas, vertinant tiek gamybines medžiagas, tiek gamybos eigą.

Siekdama užtikrinti maksimalią kokybę, STRAUMANN savo implantams suteikia viso gyvenimo kokybės garantiją, kuri yra taikoma net 70 pasaulio šalių, t. y. kvalifikuoto gydytojo pagalba jums bus suteikta visame pasaulyje, o naujas implantas ar protezavimo detalės pristatomos už dyką. STRAUMANN garantuoja – jei pasirinkote juos, jūsų šypsenos ir geros savijautos nebedrums jokie rūpesčiai. Tiesa, garantija nebus suteikta, jei protezavimo darbams rinksitės neoriginalias detales.

 Garantuojame maksimalią kokybę ir visapusišką kvalifikuotų specialistų pagalbą!

Mūsų klinika siūlo aukščiausius kokybės rodiklius užtikrinančius STRAUMANN dantų implantus ir profesionalią pagalbą visais implantacijos klausimais. Klinikoje dirba kvalifikuoti ir ilgametę darbo patirtį turintys specialistai, kurie užtikrins implantacijos procesų sklandumą ir pasirūpins nepriekaištinga Jūsų šypsena! Mūsų klinikos gydytojai nuolatos tobulina savo kvalifikaciją, dalyvauja tarptautinėse konferencijose ir konsultuojasi su patyrusiais implantologijos specialistais, siekdami pasiūlyti Jums tai, kas geriausia!

 

STRAUMANN – tai aukščiausios kokybės implantologijos vardas, užtikrinantis šiuolaikišką požiūrį į medicinos mokslą. Novatoriškumas, nuolatinis tobulėjimas ir lanksčios kainos lėmė tai, kad šiandien STRAUMANN yra populiariausias dantų implantų pasirinkimas visame pasaulyje.